Çift Taraflı Kadife Kurdele

Çift Taraflı Kadife Kurdele

Çift Taraflı Kadife Kurdele her alanda kullanılabilen özel bir kumaştır. Dokuları yumuşak, hacimli ve parlaktır. Dayanıklıdır ve kolay yıpranmayan bir kumaştan üretilmiştir. Kumaş temizliği kolaydır. Şık ve eşsiz bir görünüme sahiptir.


Malzeme
:100% Naylon

Renk: Çift Taraflı Kadife Kurdele müşteriye veya pantone rengine uyacak şekilde 180 adet stoklanmış renk ve boyama çeşidine sahiptir.

Ölçüsü: 3.5 mm - 300 mm

Yıkama Talimatı: Maksimum yıkama derecesi
Ağartma yapılmaz.
Ütü yapılmaz.
Tamburlu kurutma yapılmaz.

Çift Taraflı Kadife Kurdele Çeşitlerimiz; Kırmızı Kadife Kurdele, Yeşil Kadife Kurdele, Mavi Kadife Kurdele, Mor Kadife Kurdele, Siyah Kadife Kurdele, Beyaz Kadife Kurdele, Pembe Kadife Kurdele, Fuşya Kadife Kurdele, Sarı Kadife Kurdele, Kahverengi Kadife Kurdele, Lacivert Kadife Kurdele, Gri Kadife Kurdele, Bordo Kadife Kurdele  Her Renkten Kurdele Modellerimiz Mevcuttur. Parlak Kadife Kurdelelerimiz Dayanıklı ve Leke Tutmaz Özelliğe Sahiptir. Çift Taraflı Kadife Kurdele Fiyatlarımız ve Çift Taraflı Kadife Kurdele Siparişleriniz için lütfen bizlerle temasa geçiniz. Özel Çift Taraflı Kadife Kurdele İmalatlarımız da bulunmaktadır.